Dostawa towaru

W związku z obecną sytuacją i bieżącymi wydarzeniami dotyczącymi pandemii koronawirusa (COVID-19) udogodniliśmy procedurę rozładunku towaru, dla zamówień realizowanych po 20 marca. Zależy nam na bezpieczeństwie pracowników i naszych klientów dlatego zachęcamy wszystkich do pozostania w domach i przejmujemy na siebie w 100% obowiązek rozładunku towaru.

W ciągu najbliższych dni (licząc od 20-go marca do odwołania) kierowcy dostarczający nasz towar będą w towarzystwie osoby, której zadaniem będzie pomoc w rozładunku zamówionego przez Państwa towaru. Ma to na celu ograniczenie kontaktu oraz zminimalizowanie wszelkiego ryzyka rozprzestrzeniania się wirusa.

Pragniemy również poinformować, że robimy wszystko by w tych trudnych czasach zminimalizować rozprzestrzenianie się wirusa, zachowujemy wszelkie środki ostrożności a nasza firma nadal sprawnie funkcjonuje i nie przewidujemy przerw w realizacji zamówień.

Zachęcamy do pozostania w domach i wykorzystania tego czasu w konstruktywny sposób np.: rozwijając swoje umiejętności majsterkowicza 🙂

#zostanwdomu

20.03.2020